SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Pracownicy Polskiego Radia dla Zagranicy bronią zwolnionego Adama Burakowskiego

Kierownicy pięciu redakcji językowych Polskiego Radia dla Zagranicy wystosowali do zarządu PR otwarty list, w którym żądają przywrócenia do pracy Adama Burakowskiego, odwołanego we wtorek ze stanowiska zastępcy dyrektora tej anteny.

Dołącz do dyskusji: Pracownicy Polskiego Radia dla Zagranicy bronią zwolnionego Adama Burakowskiego

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
nick
Ta...... Bezduszny, malo inteligetny sluzbista zero umiejetnosci pracy w zespole zbiera haki na ludzi, minal sie z epoka i powolaniem
odpowiedź
User
AndriS1968
Nie podoba mi się ten sposób dostępu do archiwalnych plików PR dla zagranicy- jak cudzoziemcy się połapią, że pliki można posłuchać w sprzyjającym dla nich języku on demand. Wcześniej było to lepiej zrobione- w postaci tabeli z czasem emisj...i i z różnymi formatami o różnej szybkości w okienkach zlinkowanymi z gotowymi do odtworzenia plikami. W każdej chwili mozna było zaglądnąć i ściągnąć treść serwisu zapisaną na serwerze. A teraz trzeba słuchać online- bo WRN nie dopuszcza i dostęp jest wyłącznie po rejestracji. To ograniczanie sobie na własne życzenie dostępności i tak ledwie słyszalnej już sekcji PR dla zagranicznych słuchaczy . Pamiętam jak można było ściągnąć audycję po powrocie do domu z pracy i posłać ją osobie bliskiej w emailu. Można było sciągać całą audycję danej sekcji językowej w formie pliku muzycznego. Do dupy te zmiany - pogorszyły przejrzystość i są na dodatek nie tłumaczone na obce języki strony danych sekjcji obcojęzycznych. Wniosek: External service www site do poprawki- najodpowiedniejsze jest przywrócenie starego designu.
odpowiedź
User
AndriS1968@prokonto.pl
muzycznego z określonej emisji- tak jak była wyemitowana. Do d... te zmiany - pogorszyły przejrzystość i strony sekcji językowych są na dodatek nie przetłumaczone na te obce języki, a po kliknieciu otwierają się polskie serwisy i player tylko online. Strony danych sekcji obcojęzycznych były kiedyś gotowe do emisji dla różnych stacji podcastujących i odtwarzane w dogodnym do zmiennej na całym świecie dowolnej strefy czasowej- bez zakłóceń - bo w mocno skompresowanym pliku muzycznym (30 minut audycji zapisane na kilku Mega Bajtach). Wniosek: External service www site do poprawki-bo działanie takie ogranicza grono odbiorców i jest nieodpowiedzialnym marnowaniem ekspansji kultury i słowa z Polski do innych krajów. Mam dziewczynę rosjankę, która uświadamiałem jak jest i jak się żyje w Polsce i te audycje uczyły ją i przygotowywały do życia tu, a teraz ... nic z tego i żadnego porzytku z Programu 5 dla kogos takiego jak zapracowana kobieta, bez znajomości języka i daleko żyjąca w USA. Najodpowiedniejsze jest przywrócenie starego designu.

odpowiedź