SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Jakub Hartwich i Adrian Glinka z protestu niepełnosprawnych mają prowadzić program na portalu „Gazety Wyborczej”

Jakub Hartwich i Adrian Glinka, jedni z liderów protestu osób niepełnosprawnych i ich rodziców w Sejmie, dostali propozycję prowadzenia nowego programu na portalu „Gazety Wyborczej” (Agora). - Bardzo nam zależy, żeby zrealizować program będący podsumowaniem 40 dni protestu i żeby panowie byli gospodarzami tego spotkania - mówi Joanna Parczyńska, wydawca obszaru Kultura i multimedia w „Gazecie Wyborczej”.

Dołącz do dyskusji: Jakub Hartwich i Adrian Glinka z protestu niepełnosprawnych mają prowadzić program na portalu „Gazety Wyborczej”

19 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Kojo
GWienko miało przez 25 lat niepełnosprawnych tam gdzie liberały z UW wszystkich biednych, widocznie tonący brzytwy się chwyta
odpowiedź
User
Babcia Mówi
U nas na hasło "dostał/a pracę w tv" prawidłowy odzew jest zawsze ten sam, za przeproszeniem "za***ać". Taka lokalna mentalność.

Po raz kolejny przypomnę hejterom, że jak walicie w kogoś gównem to sami najpierw bierzecie to w ręce.
odpowiedź
User
zniesmaczona
Czytam te komentarze i myślę, że Ci którzy nie mają wśród swoich bliskich niepełnosprawnych, nigdy nie pojmą tego problemu. Wyobraźcie sobie hejterzy z mediów życie za 1000 zł brutto.
GW robi w tym momencie to, co powinno zrobić Państwo - daje tym chłopcom pracę - a to nie tylko pieniądze ale też cel w życiu - i zapewnia im tym samym godny byt.
W czasach PRL ludzie niepełnosprawni mieli spółdzielnie, w których pracowali, zarabiali na siebie, ale też mieli możliwość uczestnictwa w życiu społecznym. Czuli się POTRZEBNI.
Teraz tego nie ma, zdani na rodzinę z esktremalnie niską rentą, sa zdani na rodzinę i często zamknięci w domu.
W tylu aspektach wróciliśmy już do PRL, może i standardy opieki nad niepełnosprawnymi tez powinny wrócić.
odpowiedź