Oferta Pracy - Kierownik Budowy/Kierownik Kontraktu

bartekt1 Data ostatniej zmiany: 2011-08-18 14:38:35

2011-08-18 14:38:35 - bartekt1

[align=center][b]INSTAL - LUBLIN Sp. z o.o.[/b] jest jedną z
największych firm instalacyjnych w Polsce specjalizujących się w
usługach związanych z realizacją prac w obiektach przemysłowych,
mieszkaniowych i użyteczności publicznej. Zakres usług obejmuje montaż
instalacji grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, sanitarnych,
technologicznych, jak również zewnętrzne sieci wodne, kanalizacyjne,
cieplne i gazowe wraz z projektowaniem..[/align]

[align=center]W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób
zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku[/align]

[align=center][size=large]Kierownik Budowy/Kierownik Kontraktu[/size][/
align]

[b]Zadania:[/b]
*Bieżąca koordynacja i nadzór nad realizacją prac budowlanych w
zakresie instalatorskim,
*Prowadzenie kompleksowej dokumentacji budowy i nadzór nad jakością
wykonanych robót,
*Koordynacja i bieżąca współpraca z podwykonawcami, rozliczanie prac
projektowych , zarządzanie zespołem pracowników
*Realizacja zaleceń wpisanych do dziennika budowy, przestrzeganie
harmonogramu robót,
*Terminowość oraz bieżąca współpraca i koordynacja z inwestorem
*Analiza i rozliczanie kosztów prowadzonych budów, rozliczanie
okresowych przerobów, kosztów budów.

[b]Wymagania:[/b]
*Wykształcenie wyższe inżynierskie, w zakresie instalacji sanitarnych
- obejmujących instalacje wodociągowe , kanalizacyjne , gazowe ,
cieplne i klimatyzacyjno - wentylacyjne
*Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń
*3 letnie doświadczenie zawodowe przy nadzorowaniu robót na budowach
*Bardzo dobra znajomość MS Office (Word, Excel) oraz programu autocad
*Umiejętność przygotowania ofert i prowadzenia negocjacji z dostawcami
i podwykonawcami,
*Gotowość do częstych delegacji służbowych,
*Zdyscyplinowanie, zaangażowanie, inwencja, samodzielność, dokładność,
lojalność,
*Umiejętność pracy w zespole.

[b]Oferujemy:[/b]
*Możliwości uczestniczenia w realizacji prestiżowych projektów
budowlanych,
Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności w działaniu,
*Możliwość pogłębiania i rozwoju kompetencji,
*Wynagrodzenie uzależnione od wkładu pracy i zaangażowania
*Umowę o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv i listu motywacyjnego na
adres: [b][email]rekrutacja@instal.com.pl[/email][/b]

wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych (Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy
dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z
ustawą z dn. 29.08.19907 roku o ochronie danych osobowych - DzU. Nr
133 poz. 883

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!